Choď na obsah Choď na menu
 


ZRKADLENIE

8. 2. 2013

FOTOVIDEO - ZRKADLO

Je to taká expres akcia a chcem ju tu opísať, ako to všetko vzniklo :

 

- v pondelok bol hosťom v Slobodnom vysielači ( to je nové rádio) v rannodennej relácii Peťa Kršiaka Kôpky snov, vysiela sa v praconé dni od 7:00 hod, v ktorej sa hrá prevažne slovenská a česká hudba rokov minulých s rozhovormi so zaujímavými ľuďmi a interpretmi našej hudobnej scény a Igor Pavelica bol tym hosťom v tom čase, prezentoval tam nový album skupiny Belasí s názvom Modrá a biela. Nepočúval som to, lebo hosť prišiel v tom čase, kedy ja už zarezávam v práci na panskom. Dozvedel som sa to ráno v útorok od kámoša Joja, tak som si okamžite to nové CD album objednal cez Igora Pavelicu. Aké bolo moje prekvapenie v stredu ráno, keď som si našiel v meilovej pošte odkaz práve od lídra skupiny Belasí, že album mi pošle dobierkou a som druhý v poradí, predbehol ma Jojo. V pohode som si vravel a odpovedal som mu. Vo štvrtok mi poštárka doniesla balíček a v ňom to album a dnes otvorím poštu a tam čerstvo urobený fotoklip k jednej z piesní na albume.

 

Takže dosť slov už a pozrime si ten fotoklip, ale skôr chcem ešte upozorniť, že sú tam použité aj moje fotografie, však si klikni na tento odkaz :

 

 

 

 
 
 
 
Zrkadlo Belasí
od autora Jozef Gocman

 

 

SLOBODNÝ VYSIELAČ - toto médium sa líši od všetkých ostatných tým, že...

...no asi bude najlepšie skúsiť si naladiť toto nové rádio, popočúvať a urobiť sa vlastný úsudok, ale v skratke tu napíšem ešte toľko, že je odlišné od mnohých iných tým, že sa z neho nevalia kopy násila, trapností a podobné nezmysli a môžeš tam počuť veci, ktoré inde počuť isto nebudeš...

 

Najdeš ho napríklad aj tu :

Slobodný vysielač

 

A okrem tych Kršiakových kôpiek snov doporučujem aj napríklad ( pravdepodobne ) dvakrát týždenne aj kamošové JoGoviny bez(t)offiny a tu je ukážka :

https://soundcloud.com/jozef-jogo-gocman/vetry

 

pfč + tramtária + čiMči - sLOVEnsko

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Asi sa páči...

peťo tulák,9. 2. 2013 10:03

...aj Igorovi Pavelicovi, ten fotoklip Zrkadlo, keď už je i na stranke skupiny Belasí.

No pekňe

jogo,8. 2. 2013 18:05

že takéto pekné veci posúvaš prostredníctvom tvojich stránok ďalej....Človečinu treba šíriť všetkými možnými spôsobmi, aby ľudia úplne neprepadli otupovaniu médiami

Re: No pekňe

peťo tulák,9. 2. 2013 4:24

no Jojo, že ja rád širím ak je niečo dobré ďalej, nech sa ľudia dozvedia, skúsia a usudia či je to počúvateľné a budú počúvať, alebo si preladia na to svoje obľúbené iné rádio.