Choď na obsah Choď na menu
 


MIUZIC BOX

6. 1. 2013

 

MIUSIC BOX

Niečo podobné tu už v hracej skrinke je, na F2, ale toto je trochu iné a stačí si vybrať žáner, alebo štát či interpreta a potom obľúbenú piesničku. Je to ľahká obsluha tejto hracej skrinky a ja si tu vždy najdem svoju obľúbenú. Staré ale stále dobré hity, staré spomienky na naše mladé roky. Napríklad Eagles či Simon et Garfunkel, ABBA alebo v ponuke Golden Oldies 1 a aj 2 je vyše 140 piesní a všetko roky ´60té až´70té.

 

 

TAK PRÍJEMNÉ CHVÍLE PRI DOBREJ HUDBY

malá poznámka ešte - škoda, že je to oblasť čisto zahraničná

http://saigonocean.com/NhacNgoaiQuoc.htm

 

hod_mech_gramo_ultraphon.jpg

 

 

staré ale dobré

staré gramoplatne nepatria do koša

ale na gramofón

 

 

pfč tramtária + čimči

sLOVEnsko

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ABBA

peťo tulák,12. 1. 2013 6:06

Zaujímavé, že na poprvé som aj ja klikol na ponuku ABBA. Potom Eagles a Simon et Garfunkel,postupne od Golden Odldies 1 si klikam a ešte som všetko nevypočul. Teraz mi hraje španielska muzika. Ako píše Petra, sú to hudobné spomienky, navraty do našich mladých čias. Ďakujem Dagmar aj Petra za zastavenie sa na chvíľku v tom mojom svete blúdenia kadetade Tramtáriou.

Krásné vzpomínky

Petra z Litvínova,11. 1. 2013 9:27

Taky jsem hned jako první klikla na ABBU, na ní jsem prakticky vyrůstala.Jen mě zarazilo, že na obrázku jsou jen imitátoři ABBY.Proč tam nejsou skuteční členové ABBY, tak to je pro mě záhadou...?! Jinak super, krásné písničky, trocha nostalgie - jak ten čas letí......Ale příjemné.Díky Peťo.-)

Mohla som?

Dagmar,6. 1. 2013 9:38

Nieco uzasne, je tu moja oblubena ABBA, ulozila som si to do mojho dennicku...