Choď na obsah Choď na menu
 


EMMA

16. 5. 2015

 

...pôvodne tu bolo niečo čo nejak nik nekomentoval, aj keď si to pozrelo veľa ľudí a čo to bolo, to je úplne jedno, idem sem vložiť Emmu.

 

EMMA DROBNÁ sa narodila 24.03.1994 a je to víťazka SuperStar 2015. Fandil som jej od úplne začiatku a fandím jej aj teraz a sledujem všetko čo dá v tv bedni, novinách, časopisov i na internete vidieť a čítať...

 

Ak by zostalo všetko pri starom a túto rodáčku z Nového Mesta nad Váhom by mama neprihlásila do speváckej súťaže, bola by teraz niekde v teple. Po dvoch rokoch prežitých v Londýne totiž plánovala nabrať kurz - smer juh.

 

„Po lete som chcela odletieť na Kanárske ostrovy. Plán bol taký, že som chcela žiť na jednom ostrove, mám tam kamarátku, s ktorou som sa stretla v Londýne. Chcela som sa naučiť španielčinu a užívať si slniečko,“ prezradila svoje pôvodné zámery speváčka s nezameniteľnou farbou hlasu.

 

Lenže, ako je už známe, všetko dopadlo inak. Porotu očarila hneď na kastingu a plynulo preplávala všetkými kolami, až sa z nej na Mikuláša stala víťazka Superstar. A to obrátilo celý jej doterajší život totálne hore nohami.

„Je to veľká zmena. Ľudia vás spoznávajú a pozerajú na vás, alebo oslovujú, žiadajú o podpis, alebo fotku. Ja sa snažím žiť v tom svojom štýle a stáť pevne nohami na zemi. Niektorí ľudia by sa z toho vedeli zblázniť, ale ja som vyrovnaná. Zmenilo mi to život aj k lepšiemu. Začala som si viac veriť, čo sa týka spievania a nakoplo to moju spevácku kariéru,“ priznala ryšavka, ktorá má teraz plný diár povinností.

 

Hneď po súťaži nahrala album s piesňami, ktoré spievala počas finálových večerov a teraz už plánuje dostať na pulty predajní svoje vlastné CD. Keďže jej hudobným vzorom je Amy Winehouse, bola by najradšej, ak by v tomto štýle bola aj jej prvotina.

„Páčia sa mi šansóny, ale chcela by som využiť zaujímavé nástroje, prípade rockové balady,“ opísala svoje predstavy 21-ročná speváčka.

 

Zatiaľ vraj plánuje zostať v našich končinách a podľa potreby sa presúvať medzi Bratislavou a Prahou, či inými našimi mestami. Ale to neznamená, že takto to bude navždy.

„Uvidíme, ako to pôjde, ale zatiaľ ma to tu naozaj baví. A až ma to prestane baviť, tak odídem, to je jasné,“ skonštatovala.

 

Emma tiež priznáva, že Superstar priniesla do jej života ešte jednu výraznú zmenu – veľké množstvo nápadníkov. Ale zatiaľ to majú márne.

„Dostala som mnoho ponúk, že sa chcú so mnou priateliť, niekam zájsť a tak... Je to veľmi milé, ale dosť nereálne. Nemôžem ísť s každým na kávu,“ vysvetlila Emma a ak si niekto myslí, že jej srdce patrí nejakému mužovi, mýli sa.

„Teraz mi je najbližší môj pes, toho strašne milujem. Je to síce pes mojej babičky, ale ja ho beriem ako svojho,“ dodala so šibalským úsmevom.

 

 

 

Takže 1.finále super star 05.11.201 :  https://youtu.be/T2cG2hrn7y8

 

Prišlo ďalšie kolo a jej Čerešne 08.11.2015 : https://youtu.be/JQYPmNA2VbQ

 

Dajme ale taký prierez jej učinkovaním : https://youtu.be/HEHgzX2XRHA

 

Nuž a tu je už ako víťazka 08.12.2015 :  https://youtu.be/HEHgzX2XRHA

 

 

 

 

 

tiež sa Emma predstavila aj s piesňou z Hriešného tanca v Chart Show 09.02.2016 a spievala s Thomasom Puskailerom / ktorého ja nemusím :  https://youtu.be/NwTL7OlcUtQ

 

 

 

teraz tiež hudobná šou - Tvoja tvár znie povedome 

 

1.kolo 06.03.2016 a bola to RIHANA :  https://youtu.be/RGRWQ9xHiSA

 

2.kolo 13.03.2016 a bola z nej KATY PERRY : https://youtu.be/1xk4XWmmR6w

 

3.kolo 20.03.2016 a prišla EDITH PIAF : https://youtu.be/fCMyrkooTKo

 

4.kolo 27.03.2016 a bola hajzlík JUSTIN BIEBER :  https://youtu.be/lAvwiPjRyPs

 

5.kolo 03.04.2016 a bola z nej SINEAD ´O´CONNOR https://youtu.be/Vnwf3T3DZv4

 

6.kolo 11.04.2016 a spevák z kapely THE CURE https://youtu.be/6Tfmip4QuVo

 

7.kolo 18.04.2016 a bola z nej TAYLOR SWIFT  https://youtu.be/rdc_HTaDGkE

 

8.kolo 27.04.2016 a bola MILEY CYRUS  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

emma

oluskaprokopova@centrum.sk,28. 3. 2016 20:02

sorry na televiziu nemam cas a veru nevidela som ani raz superstar. Vypocula som si ju teraz, spieva krasne a este je aj krasna. Nech sa jej dari a tesim sa ze mame take slovenkyee2x9